Codeilla Software

Sanalpos Entegrasyonu

100% Memnuniyet
Sanalpos Entegrasyonu

Sanal POS, işletmelerin online mağazanız aracılığıyla ödeme kabul etmelerini sağlayan bir online ödeme sistemidir. E-ticaret siteleri sanal pos entegrasyonu ile kredi ve banka kartı ödemelerini kabul edebilecek ve en yaygın kullanılan ödeme yöntemlerini müşterilere sunabilmektedir. Sanal pos çözümleri online alışverişin artmasıyla birlikte sıklıkla kullanılmaktadır. 

Codeilla Software ile sanal pos entegrasyonlarında firmanıza özel görüşmelerimiz ile uygun komisyon oranları alabilirsiniz!

Avantajlarınız
 • Düşük komisyon oranları
 • Kısa süre içerisinde entegrasyon
 • Premium destek
Sıkça Sorulanlar
Kaç gün içerisinde kurulum oluyor?

Sanalpos entegrasyonlarında web sitenizde bazı sayafaların olması zorunludur (İade Politikası, Satış Sözleşmesi vb.). Bu sayfaların hazır olması durumunda sizlerden istediğimiz evrakları bize ilettikten sonra ortalama 3 iş gün içinde entegrasyon tamamlanır.

Entegrasyon için web sitesinin altyapısı önemli mi?

Sanalpos entegrasyonlarında biçok altyapıya destek vermekteyiz.

Komisyon oranları neye göre belirlenmektedir?

Komisyon oranlarında bazı faktörler değişkenlik göstermektedir. Yaptığımız iş ortaklığı ile özel oranlar verilmesinin yanında firmanın ciro beklentiside değişkenlik göstermektedir.

Bilgi Alın
Hizmet Teklif Formu

  18.10.2023
  225
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Whatsapp
  Müşteri Destek Uzmanı
  Müşteri Destek Uzmanı
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?