Codeilla Software

E-Ticaret

Kampanyada
E-Ticaret

Codeilla ile sizlere sunduğumuz E-Ticaret paketlerinde önceliğimiz premium hizmet sağlamak. Özellikle E-Ticaret sektörüne yeni başlayan firmalar için verdiğimiz ekstra hizmetler ile sektörde hızlı bir şekilde yer edinmelerini sağlıyoruz.

“Gücümüzü müşterilerimizden alıyoruz” sözünü ilke edinmiş Codeilla ailesinin öncelikli hedefi müşterilerine verdikleri hizmetler ile onları yukarılara taşıyarak referans gücünü arttırmaktır.

İşte E-Ticaret hizmeti ile sizlere verdiğimiz bazı özellikler,

Hizmet Özellikleri
 • Sanalpos Entegrasyonları
 • Pazaryeri Entegrasyonları
 • Kargo Takip Entegrasyonları
 • NetGsm Entegrasyonları
 • Sosyal Medya Entegrasyonları
 • Google Entegrasyonları
 • Gelişmiş SEO Çalışmaları
 • Stok Takip Yönetimi
 • Ürün Kampanya Yönetimi
 • Rakip Analizi & Gelişmiş Raporlama Sistemi
 • 1 Yıllık Ücretsiz Teknik Destek
 • Codeilla Platform Eğitim Sistemi
E-Ticaret’de Codeilla Platform Eğitim Sistemi
web site codeila

Günümüzde teknoloji hızla gelişmektedir ve gelişen teknoloji ile kullanılan sistemlerde sürekli güncellenmektedir. Dijital pazarlamanın çok etkili olduğu bu dönemde ise firmaların ek olarak bu güncellemelere yetişmesi zorlaşmaktadır. Sürekli güncel sistemleri takip eden Codeilla ekibi ise hizmet öncesinde sizlere verdiği değerli eğitimler ile aklınızdaki soruları gidermektedir.

Başarının Sırrı Öğrenmek!

Ek olarak hizmet sonunda sizler ile belirleyeceğimiz programlar ile dilerseniz online dilerseniz işletmenizde platform eğitim danışmanımız sizlere panel eğitimi ve dijital pazarlamada nasıl ilerlenmesi konusunda eğitimler vermektedir. Alacağınız bu eğitim premium e-ticaret eğitim paketimizde mevcuttur. Bu sayede hizmeti aldıktan sonra dijitalde ilerleme konusunda ekstra maliyetlerden kurtulacaksınız ve aynı zamanda platforma hakim olarak ajans firmalara olan bağımlılığınız azalacaktır.

Sıkça Sorulanlar
E-Ticaret sistemlerinde hangi altyapıları kullanıyorsunuz?

E-Ticaret altyapımızı sizlerle yapacağımız görüşmeler doğrultusunda ihtiyaçlarınızı belirleyerek seçmekteyiz. WorPress, Opencart ve Özel yazılım (Php – .Net Core) altyapılarını aktif olarak kullanmaktayız.

Lisans ücretiniz var mı?

E-Ticaret sistemlerimizde lisans ücretimiz yoktur. 1 yıllık ücretsiz teknik destek sonunda dilerseniz teknik destek lisansı satın alabilirsiniz.

Ücretsiz teknik desteğinizde neler mevcut?

Ücretsiz teknik desteğimizde oluşabilecek veya kaynaklanan sistemsel sorunlarda ücretiz olarak 1 yıl destek vermekteyiz. Ek olarak sistem bakımı ve sunucu bakımlarını aktif olarak yapmaktayız. Ücretsiz teknik desteğimizde site tasarım veya revizyon destekleri bulunmamaktadır.

Aktif Kampanyalar
SEKTÖRDE BİR NUMARA OLACAKSINIZ!
Codeilla Software olarak sürekli olarak kampanyalar oluşturuyoruz. Yaptığımız kampanyalar ile şirketinizi ucuz maliyetler ile yukarılara taşıma şansı yakalıyorsunuz.
Hizmet Teklif Formu

  18.10.2023
  239
  Whatsapp
  Müşteri Destek Uzmanı
  Müşteri Destek Uzmanı
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?