Codeilla Software

Web Yazılım

Fiyat Bilgisi Alın
Web Yazılım

Codeilla ile ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip, SEO uyumlu ve responsive web sitesi sahibi olun. Hem Türkçe hem de yabancı dil destekli siteler tasarlarız. Kurumsal veya e-ticaret web site tasarımlarımızla, İstanbul’un en başarılı web site tasarım firmaları arasında yer almaktayız.

Web hizmetimizle beraber 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek sağlayarak sizlerin yanında oluyoruz.

Hizmet Özellikleri
 • Rakip ve pazar analizlerinin yapılması.
 • Müşteri hedef kitle ve segmentlerin belirlenmesi.
 •  Analizlere yönelik web tasarımının oluşturulması.
 •  Projeye pazarlama kodlarının entegre edilmesi.
 • Pazarlama stratejilerinin uygulanması ve yönetilmesi.
 • 1 Yıllık Ücretsiz Teknik Destek
 • Codeilla Platform Eğitim Sistemi
%100 Müşteri Memnuniyeti
web site codeila

Web tasarımda kullanılacak olan yazılım teknolojilerini belli başlı kriterlere göre seçmek gerekir. Teknolojilerin arasındaki uyumu sağlamak, sitenin açılma hızını optimize etmek ve doğru mesajı verebilmek için en son teknolojileri, frameworkleri ve kütüphaneleri kullanıyoruz. Bu sayede daha stabil çalışan bir web sitesi hizmeti sunabiliyoruz.

Günümüzde teknoloji hızla gelişmektedir ve gelişen teknoloji ile kullanılan sistemlerde sürekli güncellenmektedir. Dijital pazarlamanın çok etkili olduğu bu dönemde ise firmaların ek olarak bu güncellemelere yetişmesi zorlaşmaktadır. Sürekli güncel sistemleri takip eden Codeilla ekibi ise hizmet öncesinde sizlere verdiği değerli eğitimler ile aklınızdaki soruları gidermektedir.

Başarının Sırrı Öğrenmek!

Ek olarak hizmet sonunda sizler ile belirleyeceğimiz programlar ile dilerseniz online dilerseniz işletmenizde platform eğitim danışmanımız sizlere panel eğitimi ve dijital pazarlamada nasıl ilerlenmesi konusunda eğitimler vermektedir. Alacağınız bu eğitim premium e-ticaret eğitim paketimizde mevcuttur. Bu sayede hizmeti aldıktan sonra dijitalde ilerleme konusunda ekstra maliyetlerden kurtulacaksınız ve aynı zamanda platforma hakim olarak ajans firmalara olan bağımlılığınız azalacaktır.

Sıkça Sorulanlar
Web sitesi ne kadar zamanda tamamlanır ?

Web tasarım uzmanlarımız web sitesi için tahmini olarak 5-15 gün olarak verir. Buna ek olarak, bazı projelerde istenen tasarımsal ek özellikler veya sitenin içeriğine göre bu süre uzayabilmektedir.

Süreç nasıl ilerliyor ?

Web paketimizi satın aldıktan sonra, sizlerle ön görüşme yaparak istediklerinizi detaylı bir şekilde öğrenip notlarımızı alıyoruz. İlk olarak sektörel olarak rakiplerinizi inceleyerek sektör araştırması yapıyoruz. Sizlerle yaptığımız istişareler doğrultusunda SEO dostu bir web sitesi oluşturuyoruz.

Web sitesini beğenmezsem revize hakkım var mı?

Web sitesini beğenmediğiniz taktirde gerekirse baştan aşağı tasarımı değiştiriyoruz. Bu sayede sizlere %100 beğenme garantisi veriyoruz.

Fiyat Teklifi Al
Aktif Kampanyalar
SEKTÖRDE BİR NUMARA OLACAKSINIZ!
Codeilla Software olarak sürekli olarak kampanyalar oluşturuyoruz. Yaptığımız kampanyalar ile şirketinizi ucuz maliyetler ile yukarılara taşıma şansı yakalıyorsunuz.
Hizmet Teklif Formu

  18.10.2023
  247
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Destek Uzmanı
  Müşteri Destek Uzmanı
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?