Codeilla Software

Google Harita Kaydı

Fiyat Bilgisi Alın
Google Harita Kaydı

Inolyzer video tasarım hizmeti, çekmiş olduğunuz videoların tasarım ve düzenlemelerini yaparak sizi ve videolarınızı öne çıkarır. Video kurgu alanında tecrübeli ve dinamik ekibimiz ihtiyaçlarınıza göre 15 saniye, 60 saniye veya 1 dakikanın üzerinde videolar hazırlar. Markanızı videolar aracılığıyla çok daha hızlı bir şekilde tanıtmanıza ve daha geniş kitlelere ulaşmanıza olanak sağlıyoruz.

Hizmet Özellikleri
 • Özgün Tasarımlar
 • Yapay zeka seslendirme hizmeti
 • Revizyon Hakları
 • Birçok platforma uygun farklı ölçüler
Kimler Video Tasarım Hizmetleri Tercih Etmelidir?
video tasarim

Video tasarım hizmetlerini dijital kanallarda video içeriklerle tanıtım yapmak isteyen, ürün veya hizmetini ya da marka kimliğini video reklamlar kullanarak tanıtmak isteyen kişiler tercih etmelidir. Video kurgu hizmetinde, Youtube reklamlar için profesyonel olarak 15 saniye, 60 saniye ve 1 dakika üzeri videolar hazırlanmaktadır. Bu sayede kolaylıkla Youtube vb. platformlarda video reklamlar yayınlanabilir.

Sıkça Sorulanlar
Video kurgu fiyatları nedir?

Video kurgu fiyatlarına etki eden birkaç kriter vardır. Kriterlere göre hizmetin fiyatı değişiklik gösterebilir. Bunlar: videonun uzunluğu, storyboard (hikaye panosu) olup olmadığı, seslendirme veya altyazı kullanımı, animasyon ya da stok video kullanımı olarak söylenebilir.

Bir tanıtım filmi nasıl olmalı?

İyi bir tanıtım filmi 2 dakikayı geçmemelidir. Bu süre içerisinde kurumsal kimliğinizi yansıtabilmeli ve hedef kitlenin duygularına seslenmelisiniz. Profesyonel tanıtım filmi için çekimlerin görüntü kalitesi yüksek olmalıdır.

Revizyon hakkımız var mı?

Evet, revizyon haklarınız mevcuttur. Aldığınız hizmete göre revizyon haklarınız değişkenlik göstermektedir.

Fiyat Teklifi Al
Aktif Kampanyalar
SEKTÖRDE BİR NUMARA OLACAKSINIZ!
Codeilla Software olarak sürekli olarak kampanyalar oluşturuyoruz. Yaptığımız kampanyalar ile şirketinizi ucuz maliyetler ile yukarılara taşıma şansı yakalıyorsunuz.
Hizmet Teklif Formu

  12.10.2021
  142
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Destek Uzmanı
  Müşteri Destek Uzmanı
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?