Codeilla Software
Fiyat Bilgisi Alın
SEO Danışmanlığı

Codeillanın profesyonel ekibi ile dijitalin zirvesine ulaşmanın tam zamanı! Ekibimize özgü SEO teknikleri ile düzenli bir çalışma ile arama da yukarılara çıkıyorsunuz.

Codeilla SEO danışmanlığı hizmeti kapsamında, site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere iki ana koldan Google’da yükselmeniz için çalışmalar yapmaktayız.

Öncelik site içi SEO işlemleri olmakla birlikte ilgili site ve anahtar kelime iyileştirmeleri gerçekleştirilerek web sitesinin SEO için daha optimize hale gelmesi hedeflenmektedir. Yapılan iyileştirmeler doğrultusunda site dışı SEO çalışmaları ile web sitesi ilgili anahtar kelimeler doğrultusunda desteklenir.

  • Site İçi SEO Çalışması
  • Site Dışı SEO Çalışması
  • Web Sitesi Optimizasyonu
  • Görsel Optimizasyonu
SEO Danışmanının Görevleri
seo optimizasyonu

SEO danışmanının görevleri arasında organik trafiği arttırmak, görünürlüğü arttırmak ve marka bilinirliğini arttırmak yer almaktadır.

1- Organik Trafiği Arttırmak

Arama motoru optimizasyonu danışmanı, sorumlu olduğu web sitesinin mevcut durumunu analiz ederek organik trafiği arttırmak adına çalışmalar yapar. Organik trafiği arttırmak için mevcut içerikleri geliştirmek veya yeni içerik planları oluşturmak danışmanın tercih edebileceği stratejiler arasındadır.

2- Görünürlüğü Arttırmak

SEO danışmanlığı hizmeti alındığında danışman web sitesinin olabildiğince fazla anahtar kelimede görünmesini sağlamak adına çalışmalar sürdürür. Görünürlüğün kümülatif bir şekilde artması ve zamanla organik trafiğe dönüşmesi için danışman stratejiler geliştirmektedir.

3- Marka Bilinirliği Arttırmak

SEO danışmanı web sitesinin birçok anahtar kelimede listelenmesini ve organik trafiğin artmasını sağlayarak marka bilinirliğine doğrudan katkı sağlamaktadır. Bu noktada meta title ve meta description etiketlerinin kullanım biçimi son derece önemlidir.

Sıkça Sorulanlar
SEO danışmanı ne yapar?

Seo danışmanı, arama motorunda ilgili olduğunuz anahtar kelimelerle yapılan arama sonuçlarında, sitenizi üst sıralara taşıyacak stratejik çalışmalar yapar. 

SEO hizmetleri nelerdir?

SEO hizmetleri, web sitenin optimize edilmesi, site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon ve görsel optimizasyon olmak üzere 4 ana hizmeti içerir.

Google’da birinci sayfada çıkmak mümkün mü?

Günümüzde çok sayıda web sitesi var ve her biri güçlü rekabet stratejilerine sahip. Web sitenizi Google arama kriterlerine uygun hale getirmek, daha fazla ziyaretçi almak ve rakiplerinizin önüne geçmek için SEO danışmanlığı hizmeti almalısınız.

SEO performansı nasıl ölçülür?

SEO danışmanı, süreç içerisinde meydana gelen değişiklikleri SEO araçları kullanarak analiz eder. Bu analizi, grafiklerle birlikte belirlenen zamanlarda rapor olarak müşteriye sunar.

Fiyat Teklifi Al
Aktif Kampanyalar
SEKTÖRDE BİR NUMARA OLACAKSINIZ!
Codeilla Software olarak sürekli olarak kampanyalar oluşturuyoruz. Yaptığımız kampanyalar ile şirketinizi ucuz maliyetler ile yukarılara taşıma şansı yakalıyorsunuz.
18.10.2023
195
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Destek Uzmanı
Müşteri Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?