Codeilla Software

SEO Comment Backlink Hizmeti

3 Aylık!
5.000 t
SEO Comment Backlink Hizmeti

Codeillanın profesyonel ekibi ile dijitalin zirvesine ulaşmanın tam zamanı! Ekibimize özgü SEO teknikleri ile düzenli bir çalışma ile arama da yukarılara çıkıyorsunuz.

Backlink Nedir ?

Backlink, bir internet sitesinin farklı bir internet sitesine vermiş olduğu bağlantılardır. Bu bağlantıları farklı türlerde alma yöntemleri vardır.

Görsel ve metin olarak alınan bağlantılar ilgili kaynaklardan alındığın SEO‘ya katkı sağlarlar.

Backlinkler sitenizin Google’dan aldığı trafiği artırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli SEO sıralama faktörlerinden biridir.

Codeilla ekibinin geliştirmiş olduğu SEO Comment Backlink programı ile firmanız için ortak olarak analizlerimiz doğrultusunda belirlediğimiz anahtar kelimeler için çalışmalara başlanmaktadır.

Günlük olarak 10.000 adet web sitesine sizlerin web sitesini tanıtarak 3 ay içerisinde Googla‘da iyi sıralama elde etmenizi sağlıyoruz.

KAMPANYA DÖNEMİ!

Comment Backlink programı ile başarılı işlere imza atmış olan Codeilla’dan müşterilerimize müjde!

Web sitemizden bizi bulup ilk defa çalışma yaptırmak isteyen müşterilerimize 3 aylık SEO Backlink hizmeti sadecee 5.000₺ !!!

SEO danışmanı ne yapar?

Seo danışmanı, arama motorunda ilgili olduğunuz anahtar kelimelerle yapılan arama sonuçlarında, sitenizi üst sıralara taşıyacak stratejik çalışmalar yapar. 

Raporlama yapıyor musunuz?

Çalışmalarımızın hepsini analizleyerek siz değerli müşterilerimize raporlamaktayız.

Google’da birinci sayfada çıkmak mümkün mü?

Günümüzde çok sayıda web sitesi var ve her biri güçlü rekabet stratejilerine sahip. Web sitenizi Google arama kriterlerine uygun hale getirmek, daha fazla ziyaretçi almak ve rakiplerinizin önüne geçmek için SEO danışmanlığı hizmeti almalısınız.

SEO performansı nasıl ölçülür?

SEO danışmanı, süreç içerisinde meydana gelen değişiklikleri SEO araçları kullanarak analiz eder. Bu analizi, grafiklerle birlikte belirlenen zamanlarda rapor olarak müşteriye sunar.

Fiyat Teklifi Al
Aktif Kampanyalar
SEO Backlink’de Kampanya!
3 aylık sürecek olan SEO Backlink çalışmamız intrenet sitemizden gelen müşterilerimize özel 5.000 ₺ !
13.10.2021
337
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Whatsapp
Müşteri Destek Uzmanı
Müşteri Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?