Codeilla Software

Sosyal Medya Danışmanlığı

Fiyat Bilgisi Alın
Sosyal Medya Danışmanlığı

Codeilla olarak dijital pazarlama ajansı şeklinde hizmet vermenin yanında, sosyal medya ajansı olarak da sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. Sosyal medya uygulamalarında profesyonelliğinizi ve marka kimliğinizi yansıtacak bir hesap yaratmak istiyorsanız: Codeilla sosyal medya hizmeti. Güncel trendleri yakından takip ederek, sosyal medya hesaplarının etkin kullanılması ve etkileşim sağlayarak hesabın büyümesi amacıyla çalışıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır
  • Hesap Açılışı
  • Hedef Kitle Analizi
  • Rakip Analizi
  • Özel Sosyal Medya Tasarımları
  • Raporlama
  • Paylaşım Planı
Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi
sosyal medya

Akıllı mobil teknolojilerin gelişmesiyle birlikte, cep boyutuna indirgenen cihazlar her an kullanılabilir oldu. Mobil cihazların en çok kullanılma amacı ise elbette sosyal medya uygulamalarıdır. Önce Facebook, sonra Twitter, şimdi de Instagram ve Tiktok hayatımızın önemli platformları oldu. Birçok markanın daha çok kişiye ulaşabilmesi için sosyal medya yönetimi yaptırmak önem kazanmıştır. Unutmayın ki herkes sosyal medya yönetimi yapabilir, fakat profesyonel sosyal medya yönetimi yapamaz. Hesabınızda yaptığınız her paylaşım ve takipçilerinize vereceğiniz her mesaj altın değerindedir. Atılan yanlış bir adım, marka itibarınızı zedeleyebilir.

Sıkça Sorulanlar
Sosyal medya yönetimi neleri kapsar?

Sosyal medya yönetimi, içeriklerin planlaması, görsel tasarımların yapılması, metin içeriklerin yazılması ve gönderilerin zamanlandığı sürelerde paylaşılması gibi çalışmaları kapsar. Bunlar dışında rakiplerin ve hedef kitlenin analizi, müşteri etkileşimi gibi çalışmalar da sosyal medya yönetiminde yapılmaktadır.

Sosyal medya yönetimi neden önemlidir?

Sosyal medya hesabınız ile hedef kitlenizdeki kişilere ulaşmanız çok kolaydır. Potansiyel bütün müşterileriniz sosyal medya kullanıcısı olabilir. Hesabınızda yapılacak paylaşımların sürdürülebilir olması gerekir. Yaratıcı ve özgün içerikler için sosyal medya yönetimi önemlidir.

Sosyal medya analizi nasıl yapılır?

Sosyal medya analizi birkaç adımda yapılabilir. Öncelikle hedef kitleniz analiz edilir, sonrasında içerik ve rakip analizi yapılır. Bu analizler sonucunda içerik paylaşımı yapılır. İçeriklere gelen etkileşimler sayesinde kullanıcı reaksiyonları analiz edilir. Olumlu ve olumsuz geri bildirimler, beğeniler, paylaşım tarzınızı biçimlendirmeniz için veri sağlar.

Fiyat Bilgisi Al
Aktif Kampanyalar
SEKTÖRDE BİR NUMARA OLACAKSINIZ!
Codeilla Software olarak sürekli olarak kampanyalar oluşturuyoruz. Yaptığımız kampanyalar ile şirketinizi ucuz maliyetler ile yukarılara taşıma şansı yakalıyorsunuz.
13.10.2021
184
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Destek Uzmanı
Müşteri Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?