Codeilla Software
Fiyat Teklifi Alınız
Sanalpos Entegrasyonu

Codeilla Software: Sanalpos Entegrasyonları

Sanal POS, işletmelerin online mağazanız aracılığıyla ödeme kabul etmelerini sağlayan bir online ödeme sistemidir. E-ticaret siteleri sanal pos entegrasyonu ile kredi ve banka kartı ödemelerini kabul edebilecek ve en yaygın kullanılan ödeme yöntemlerini müşterilere sunabilmektedir. Sanal pos çözümleri online alışverişin artmasıyla birlikte sıklıkla kullanılmaktadır. 

Codeilla Software ile sanal pos entegrasyonlarında firmanıza özel görüşmelerimiz ile uygun komisyon oranları alabilirsiniz!

Bazı Entegrasyon Firmaları
  • PayTR
  • Parampos
  • Iyzico
  • Sipay
  • WebimOnline
Avantajlarınız
  • Düşük komisyon oranları
  • Kısa süre içerisinde entegrasyon
  • Premium destek

Aktif olarak yukarıdaki firmalardan premium destek alan firmamız ile dilerseniz sizler için özel oranlar alabiliriz.

Başka bir firma ile anlaşıp ancak entegrasyon sorunlarınızda ise Codeilla ekibi yine herzaman yanınızda!

Sanal pos nedir?

Sanal pos bir diğer adı ile VPOS (Virtual Point of Sale), internette kredi kartlarından ödeme alabilmek için geliştirilmiş bir yazılım sistemidir. Bankalara başvuru yapılarak alınan sanal poslar internette satış ya da internette tahsilat aşamalarında kullanılmaktadırlar. Sanal pos kurulumu yapıldıktan sonra sitede yapılan ödemeler direk olarak işletme sahibinin hesabına aktarılmaktadır. Sanal pos kurulumu yapılan e-tahsilat ya da e-ticaret sitelerine giriş yapan internet kullanıcıları kredi kartları ile ürün alabilmekte ya da online ödeme yapabilmektedirler. İşletme ve firmaların internet üzerinden kredi kartı ile satış ya da kredi kartı ile tahsilat yapabilmeleri için sanal pos sahibi olmaları gerekmektedir. Sanal poslar bankalara başvuru yapılarak alınabilmekte, başvuru yapılmadan önce bankaların istemiş olduğu güvenli alt yapının kurulması gereklidir. Aksi taktirde bankalar tarafından sanal pos başvuruları kabul edilmez.

#WordPressEticaret #CodeillaSoftware #DijitalPazarlama

Sıkça Sorulanlar
Sanal pos alabilmek için neler gereklidir?

Bankalara başvuru yapmadan önce sanal pos alabilmek için hangi şartların yerine getirilmesi gerektiğine dair detaylı bilgiler hemen aşağıda paylaşılmıştır.
1. Şirket sahibi olunması gerekir. Şirketinizin statüsü fark etmez. Şahıs, limited ve anonim şirket sahipleri sanal pos başvurusu yapabilirler.
2. Şirketinize ait online ödeme alabildiğiniz bir internet sitesi (e-tahsilat ya da e-ticaret sitesi) olması gerekir. Bu siteye erişim sorunsuzca yapılabilmelidir. İnternet sitenizde bulunan ödeme adımları sorunsuzca çalışmalıdır.
3. Sahip olunan internet sayfası güvenli alışveriş ortamının sağlanabilmesi amacı ile 128bit ya da 256bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmış olmalıdır.
4. Sahip olunan internet sitesinin ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme seçeneği ve/veya seçenekleri olmalıdır.
5. Ödeme yapılacak olan bankada, sanal pos başvurusu yapılacak olan bankanın logolarının bulunması gerekir.
6. Garanti, iletişim ve adres bilgileri, iptal & iade koşulları, gizlilik taahhüdü, güvenlik politikası ve ürün ya da hizmet teslimine dair bütün detaylı bilgilerin internet sitenizde açılacak olan sayfalarda yer alması gerekir.
Yukarıda listelenmiş olan 6 koşulu sağlıyorsanız eğer sizlerde bankalara sanal pos başvurusu yapabilir ve internetten online kredi kartlarına satış ya da internetten tahsilat yapabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekir ise; sanal pos başvurusu yapabilmek için güvenlik önlemlerinin alındığı alt yapınızın hazır olması, şirket sahibi olunması, internet sitesinde istenen bilgilerin yer alması, kredi kartı ile ödeme sayfalarının sorunsuzca çalışması gerekmektedir.

Sanal pos entegrasyonu nasıl işler?

Sanal pos entegrasyonu en sık kullanılan sistemlerin başında yer almaktadır. Özellikle internet üzerinden satış yapan firmalar müşteri ilişkilerini koruma ve güvenli hizmet verme adına bu faaliyetleri takip etmektedir. Yapılan incelemeler sonunda sanal pos onayı alan kişiler entegrasyona başlamaktadır. Fiziki bağı tamamen ortadan kaldıran internet alışverişi ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Aynı zamanda satışlar çok daha hızlı ve güvenli hale gelir. Zengin müşteri portföyüne sahip olan firmaların tamamı için özel sanal pos yazılım entegrasyonları geliştirilmektedir.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Whatsapp
Müşteri Destek Uzmanı
Müşteri Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?