Codeilla Software

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-Ticaret Sitesi Nedir

E-ticaret, günümüzde işletmelerin dijital olarak satışlarını gerçekleştirdiği sistemdir. Özellikle son yıllarda ciddi oranda dijital kullanımın artmasıyla birlikte işletmeler e-ticaret sistemlerine yönelmişlerdir. Birçok işletme dijital yönelimin artışını önemsiyerek dijitale ciddi yatırımları ile müşterilerine erişim potansiyellerini arttırdılar, tabiki bu yönelim de satışların artmasına sebep oldu.

Elbette sadece e-ticaret sisteminin kurulması satışların artmasına sebep olmaz. E-ticaret sisteminden sonra SEO ve reklam çalışmaları müşterilere erişim oranını ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Bizler bu yazımızda sizlere e-ticaret sistemleri hakkında bilgi vereceğiz.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret fiyatları birçok parametreye göre değişmektedir. Aynı zamadan kullanılacak sistemin altyapısıda fiyatları etkilemektedir. Bu altyapıların ve parametrelerin belirlenmesi işletmelerin isteklerine göre belirlenmektedir. Birçok firma hazır altyapılar olan WordPress ve Opencart gibi altyapıları tercih etmektedir. Bu altyapıların tercih edilmesinin sebebi hem maliyet açısından daha uygun olması hem de birçok demo seçeneğinin bulunmasıdır. İşletmelerin tercihleri ne kadar kişiselleştirilir ve özelleştirilirse bu da özel yazılım seçmelerine o kadar olanak sağlar.

Popüler E-Ticaret Altyapıları

Öncelikli olarak site maliyetlerinizi oluşturmanız için altyapılarınızı belirlemeniz gerekir. Popüler olarak ülkemizde ve dünya üzerinden kullanılan birçok e-ticaret altyapısı mevcuttur. Bu altyapılar arasında en çok WordPress, Opencart, Magento, Shopify gibi altyapılar kullanılmaktadır. Bu paketlerinde bazılarında aylık veya yıllık olarak lisans ücretleri olabiliyor. Codeilla ekibi olarak WordPress ve Opencart altyapılarını önermekteyiz.

Özel Yazılım E-Ticaret Altyapısı

E-ticaret sitesi oluşturma süreçlerinde özel ihtiyaçlarınız veya entegrasyonlarınızın doğması sonucunda özel yazılım ücretleriyle karşılaşabilirsiniz. İyi bir başlangıç ve kullanıcı deneyimini en iyi hale getirmek için dijitale önem veren ve gelecek gören işletmeler genelde özel yazılımı tercih etmektedirler. Tabiki de şunuda belirtmeliyiz ki altyapıyla birlikte dijitale ilgide satışları arttırır 🙂

Belirttiğimiz altyapılar tamamiyle işletmelerin isteklerine göre değişmektedir. Bu paketlerin belirlenmesi genelde ekibimiz ile istişarelerinizin sonucunda uzmanlarımızın önerisiyle olur. Özellikle Codeilla olarak özel yazılım altyapılı paketimizi önermekteyiz.

Uygun Maliyetli Premium Web Paketi

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği bu paket ile aslında yukarıda belirttiğimiz özel yazılım ihtiyaçlarınızın biçoğunu almış bulunuyorsunuz. E-ticaret ile ilgilenen firmalarının %99’u Trendyol, Hepsiburada ve N11 gibi pazaryerlerinden ek olarak da satış yapmaktadır. özellikle ürün kalemi çok olan işletmeler için pazaryerleri ile birlikte websitesinin stok takip yönetimi ürün girişleri vs. ciddi anlamda uzamaktadır. Satın alacağınız bu web paketi ile birlikte Trendyol, Hepsiburada ve N11 entegrasyonu yaparak buralardan websitenize toplu ürün yükleyebileceksiniz ve stok takibinize yapabileceksiniz.

Paketin Bazı Özellikleri

  • Trendyol, Hepsiburada ve N11 Entegrasyonu
  • Sanalpos Entegrasyonu
  • Paraşüt Entegrasyonu
  • SMS Entegrasyonu
  • XML ile toplu ürün yükleme
  • Toptancılara için müşterilere özel iskonto ayarlama sistemi
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Fatura Şablon Tasarımı
  • E-Posta Şablon Tasarımı
  • 40 Adet Demo Seçeneği

Belirttiğimiz paket de tam tamına 40 adet demo seçeneği mevcuttur. Bu demolardan istediğinizi seçebilirsiniz. Ek olarak admin panelini görüntülemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demolar aşağıdaki gibidir,

Demo-1 Demo-2 Demo-3 Demo-4 Demo-5 Demo-6 Demo-7 Demo-8 Demo-9 Demo-10
Demo-11 Demo-12 Demo-13 Demo-14 Demo-15 Demo-16 Demo-17 Demo-18 Demo-19 Demo-20
Demo-21 Demo-22 Demo-23 Demo-24 Demo-25 Demo-26 Demo-27 Demo-28 Demo-29 Demo-30
Demo-31 Demo-32 Demo-33 Demo-34 Demo-35 Demo-36 Demo-37 Demo-39 Demo-40

Hızlı Bilgi Alın
25.11.2023
159
Whatsapp
Müşteri Destek Uzmanı
Müşteri Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?