Codeilla Software

Codeilla Platform Eğitim Sistemi

Codeilla Platform Eğitim Sistemi

Codeilla Platform Eğitim Sistemi

Gün geçtikçe gelişen teknolojiler ile birlikte firmaların dijitale giderek ilgisi artmaktadır. Gelişen bu teknoloji ile birliktede elbette sistemleri takip etmek firmalar için zorlaşmaktadır. Özellikle birçok firma en basitinden bir web sitesi bile kurdururken panellerini işlevsel olarak tam anlamıyla kullanamamaktadırlar. Bu da firmaların sürekli olarak ajanslara veya yazılım firmalarına bağımlılıklarını arttırmaktadır. Bağımlılığın artması da elbette maliyet artışına sebep oluyor. Codeilla ekibinin verdiği platform eğitim sistemi sayesinde ekstara maliyetlerden kurtulacaksınız. Aynı zamanda bağımlılığınızda azalacak!

Platform Eğitim Sistemi Nedir?

Firmaların kullanmış olduğu mobil tabanlı ve web tabanlı sistemlerin hemen hemen hepsinde bir admin paneli mevcuttur. Genelde ajanslar bu panelin bütün yetkisini firmalar iletmez. Bağımlılıklarını koparmamak ve ekstra ücretler alabilmek için. Codeilla ise bizlerden almış olduğunuz hizmet sonrasında dilerseniz ofisinizde dilerseniz online olarak platform hakkında eğitimler vermektedir. Bu eğitimle kalmayıp Google‘da yukarılara çıkma ve SEO için önemli olan parametreleri de eğitim kapsamında vermeketdir.

Bağımlılıklarınızdan kurtulun!

Şuanda aktif olarak bu hizmeti ücretsiz bir şekilde Türkiye’de veren tek firma Codeilladır. Tamamiyle amacımız firmaları ekstra maliyetlerden ve bağımlılıktan kurtarmaktadır. Birçok ajansın en ufak işlemlerden bile ciddi anlamda ücretler çıkarması ve firmanın malesef işlemlere bişey yapamamasından kaynaklı olarak düşündüğümüz platform eğitim sistemi müşterilerimizin en çok memnun kaldığı çalışmadır.

Sizlerde kendi bünyenizde dijital marketinginizi yapabilmek için bizlere katılabilirsiniz!

Bilgi Al
16.11.2023
129
Whatsapp
Müşteri Destek Uzmanı
Müşteri Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?